top of page

пт, 23 груд.

|

Музей М. Заньковецької

Анонс виставки «Мудрість, як зброя»

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Анонс виставки  «Мудрість, як зброя»
Анонс виставки  «Мудрість, як зброя»

Час та місце

23 груд. 2022 р., 14:00

Музей М. Заньковецької, вулиця Велика Васильківська, 121, Київ, Україна.

Про подію

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України  23 грудня о 14-00   запрошує на відкриття виставки  «Мудрість, як зброя», яка відбудеться у Музей Заньковецької  за адресою вул. Велика Васильківська, 121. 

Ця виставка - своєрідна подорож стежками сковородинівської філософії.  Художники представляють умовно харківську, одеську та львівську школи і відображають складну палітру сучасного українського мистецтва.  Автори занурилися у філософську концепцію, переосмислили мову символів та образів і мудрість Григорія Сковороди ожила у візуальних образах, отримала нове життя, щоб спонукати суспільство до глибшого пізнання цього нереально крутого українця

Багатовимірні сюжетні композиції, метафізичні та асоціативні світи, перетікання від реальності до абстракції, прагнення об’єднати візуальний та інтелектуальний аспекти акцентують увагу на основному - розумінні природи гармонії людини та світу.

Філософська спадщина Григорія Савича через мистецтво допомагає знайти те, що дає впевненість - МУДРІСТЬ Є ВІЧНОЮ ПЕРЕМОЖНОЮ ЗБРОЄЮ. 

Виставка  «Мудрість, як зброя» - це продовження проєкту , яке було  реалізоване у 2022 році  у Львівського музею історії релігії  завдяки Стипендіальній програмі Українського культурного фонду на відновлення культурно-мистецької діяльності у співпраці з  Громадської організації «Екологія. Культура. Мистецтво». 

В музейному просторі представлені копії  робіт  Олексія Малик, Зоряни Опанащук, Олена Якимової, Романа Романишина, Лесі Рось,  Ольги  Опанащук , Романа Опалинського, Дарина Єрьомки, Мирославв Ясінського, Андрія Будника, Миколи Гррималюка, Олега Давиденка, Володимира Чорнобая, Ірини Данілів –Флінти.

Куратор  проєкту - Софія Каськун, Наукова консультація  - Олена Рибка . Команда проєту Олексій Чекаль, Андрій Шевченко,Ігор Сальніков, Вікторія Темна, Мирослава Скіра 

Куратори виставки: Жанна Моценко, Наталія Іванченко.

У Музеї М.Заньковецької  виставка триватиме до 30.01.2023 року. 

Поділитися

bottom of page