top of page

пн, 04 груд.

|

Київ

Авторська екскурсія сценографа, художника та режисера Олександра Білозуба

Запрошуємо до Музею театрального, музичного та кіномистецтва України на авторську екскурсію сценографа, художника та режисера Олександра Білозуба в межах його персональної виставки.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Авторська екскурсія сценографа, художника та режисера Олександра Білозуба
Авторська екскурсія сценографа, художника та режисера Олександра Білозуба

Час та місце

04 груд. 2023 р., 12:00 – 06 груд. 2023 р., 16:00

Київ, вулиця Лаврська, 9, 01015

Про подію

Ви зможете побачити ескізи костюмів та декорацій, фотографії до театральних постановок, які охоплюють різні періоди творчості Сашка Білозуба, унікальні оригінальні костюми, розроблені для етно-гурту KURBASY у 2019 році, що вражають оригінальними розписами й виконані художником-іконописцем Остапом Лозинським.

Про Олександра Білозуба: Олександр Білозуб – визначний український сценограф, художник, актор та режисер театру і кіно. Заслужений діяч мистецтв України (2011), народний артист України (2021). Випускник Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва імені Михайла Бойчука. З 1989 до сьогодні року працює в українських театрах як художник-постановник. З 2002 р. довгий час працював художником-постановником з україно-угорським режисером Аттілою Віднянським у театрах Угорщини. З 2016 року – художник-постановник, а з 2019 року головний художник Київського національного академічного театру оперети. На виставці представлені ескізи костюмів та декорацій, фото до вистав «Скрипаль на даху» (2018, режисер Богдан Струтинський), «Тигролови» (2023, режисер Сергій Павлюк).

Поділитися

bottom of page