top of page

нд, 14 січ.

|

Київ

«Днесь поюще, іграймо!»

Різдвяно-Новорічно літературно-музична зустріч. Алли Васик та її учні – Ілля Ковальчук та Злата Павлик - представлять українські народні пісні і колядки.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
«Днесь поюще, іграймо!»
«Днесь поюще, іграймо!»

Час та місце

14 січ. 2024 р., 15:00

Київ, вулиця Лаврська, 9, Київ, Україна, 01015

Про подію

Алла Васик – Заслужена артистка естрадного мистецтва України, лауреат вокальних конкурсів імені І. Козловського та К. Стеценка, міжнародних, всеукраїнських та обласних мистецьких фестивалів. Співачка нагороджена Почесною грамотою Президента України, подяками голів Київської міської та Київської обласної адміністрацій.

У програмі музейного заходу Ви почуєте вірші українських поетів – Т. Шевченка, Л. Забашти, Л. Галалюк, Г. Світличної. Співачка і педагог Київської школи мистецтв Алла Васик разом зі своїми учнями – Іллею Ковальчуком та Златою Павлик – представлять українські народні пісні і колядки, твори сучасних українських авторів – Я. Чорногуза, А. Пастушенка, Т. Димань, І. Островерхого, І. Лєбєдєвої,В. Вовка, О. Лісінчук, Л. Пархоменко та ін.Партія фортепіано – Любов Малашкевич.

Вхід за ціною музейного квитка!

Адреса музею: вул. Лаврська 9, корп. 26,на території Національного заповідника «Києво-Печерська лавра».

Тел.: (044) 280 18 34, (044) 280 83 83.

Нагадуємо Вам, що якщо Ви прямуєте на наш захід до музею, вхідний квиток на територію Києво-Печерського заповідника купувати не потрібно. На вході сміливо скажіть, куди і з якою метою Ви прямуєте.

До зустрічі у Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України!

Поділитися

bottom of page