top of page

сб, 20 бер.

|

Музей М. Заньковецької

Корифей Party

Інтерактивна екскурсія, присвячена корифеям українського театру. Особлива пропозиція для невеликої компанії.

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Корифей Party
Корифей Party

Час та місце

20 бер. 2021 р., 13:00

Музей М. Заньковецької, вулиця Велика Васильківська, 121, Київ, Україна

Про подію

Марія Заньковецька була примою театру корифеїв. Протягом довгих років вона виконувала свої славетні ролі Харитини, Олени, Оксани, Ївги Цвіркунки, Пріськи, Хвеськи. Поруч із нею на сцені творили інші чудові актори, режисери, драматурги. Незважаючи на складні умови існування українського театру в ті часи (кінець ХІХ - початок ХХ століття), серед театральних діячів були такі знакові митці, як Михайло Старицький, Марко Кропивницький, Микола Садовський, Іван Карпенко-Карий, Ганна Затиркевич-Карпинська, Панас Саксаганський та Софія Тобілевич. 

Є  бажання дізнатися про ціле явище українського театру, що отримало назву “театр корифеїв”? Ми запрошуємо всіх взяти участь у незвичному форматі особливої інтерактивної екскурсії!

Що на Вас чекає: - занурення в історію українського театру; - різні творчі завдання; - безпосередня участь у творчому процесі; - залучення до флешмобу онлайн; - солодкі подарунки.

Кількість місць обмежена через дотримання карантину (на 1 екскурсію допускаємо всього до 7 людей!) Обов’язково бронюйте місця за телефоном: 044 529 5732

Корифеї чекатимуть на Вас! Вартість екскурсії для групи - 240 грн. Пільгова (учні, студенти, пенсіонери) - 120 грн.

Поділитися

bottom of page