top of page

сб, 08 лют.

|

Музей ТМК України

Лютий/Курбас

Друзі, запрошуємо Вас 8 лютого о 14.00 у рамках проекту «Лютий/Курбас» на екскурсію виставкою «Людина, яка була театром».

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Лютий/Курбас
Лютий/Курбас

Час та місце

08 лют. 2020 р., 14:00 – 15:00

Музей ТМК України, вулиця Лаврська, 9 корпус 26, Київ, Україна, 01015

Про подію

 Ще за життя геніального українського режисера Леся Курбаса називали філософом, мрійником, мислителем, утопістом. Але він довів, що так звані «утопії», якщо є бажання, сила волі, працездатність і талант, можуть стати реальністю! Театр Лесь Курбас розглядав як місце, спроможне дати людині те, що повсякденні турботи, проблеми та метушня в ній руйнують.  Однією з улюблених фраз Курбаса була така: «Мистецтво повинно народжуватись легко. Це як політ. Подумав про щось хороше, відкрив очі, вдихнув повними грудьми – і злетів…».  Актриса Ірина Авдієва згадувала: «Він тягнув нас за собою з щабля на щабель, і всі ми знали, що там, десь дуже високо, – культура. І навіть, якщо зривалися інколи, все ж ішли за Курбасом угору, бо там майорів новий театр, про який говорилось так, як віруючі говорять про бога»!  Курбас мріяв про переворот у мистецтві і здійснив його, створивши Молодий театр і Мистецьке Об’єднання «Березіль»! А як і за яких обставин Курбасу вдалося зробити цей потужний переворот в історії українського мистецтва запрошуємо дізнатися 8 лютого о 14.00! 

● Вартість квитків: повний - 70 гривень, пільговий - 40 гривень 

● Довідки за телефоном: 067-870-42-59 

● Друзі, нагадуємо, що вхід на територію Києво-Печерської Лаври, якщо Ви йдете на заходи нашого музею є абсолютно безкоштовним! При вході Вам не треба купувати квиток, а сміливо казати, куди і з якою метою Ви йдете! Квитки Ви купуєте лише у касі музею! 

Поділитися

bottom of page