top of page

пт, 20 жовт.

|

Київ

"МУЗЕЙНІ МОСТИ"

Запрошуємо на концерт-лекцію в межах мистецького проєкту "МУЗЕЙНІ МОСТИ", яка поєднає музику та життєтворчість українських композиторів Віктора Косенка та Володимира Скуратовського.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
"МУЗЕЙНІ МОСТИ"
"МУЗЕЙНІ МОСТИ"

Час та місце

20 жовт. 2023 р., 16:00 – 18:00

Київ, вулиця Михайла Коцюбинського, 9, Київ, Україна, 02000

Про подію

Запрошуємо на концерт-лекцію в межах мистецького проєкту"МУЗЕЙНІ МОСТИ", яка поєднає музику та життєтворчість українських композиторів Віктора Косенка та Володимира Скуратовського.

З ініціативою проведення циклу заходів «Музейні мости» виступила Дніпровська Дитяча музична школа № 6, що носить ім'я композитора та поета Володимира Скуратовського. Це буде вже третій "міст" і його буде створено 20 жовтня 2023 року в Меморіальному музеї-квартирі В. С. Косенка (Київ).

Ідея проєкту полягає в тому, щоб знайти точки перетину між творчістю українських композиторів минулого та сьогодення, поєднати зусилля виконавців, музикознавців та музейних співробітників. Це дозволить розширити музичний репертуар учнів та викладачів, налагодити зв'язки між мистецькими школами та меморіальними музеями композиторів, знайти нові ракурси музейно-музичної педагогіки. Інтеграція між педагогами та музейними співпрацівниками також має поповнити арсенал викладачів-музикознавців, збагатити їх діяльність новими форматами, а учням допоможе долучитися до українського музичного мистецтва через музейні артефакти.

В заході приймають участь київські та дніпровські виконавці - Микола Чикаренко (фортепіано), Марія Скуратовська (фортепіано), Марина Павленко (фортепіано), Тетяна Шинкаренко (скрипка). Музикознавці - Володимир Мудрик та Ольга Скуратовська.

В рамках заходу буде презентовано "Віртуальний музей В. Скуратовського".

Запрошуємо всіх, хто цікавиться музикою, музеями, мистецькою педагогікою.

Будемо раді спілкуванню!

Адреса: метро Університет, вул. Михайла Коцюбинського 9, кв.4

тел. 044 234 0314

Вхід за ціною музейного квитка 60 грн.

Поділитися

bottom of page