top of page

нд, 27 черв.

|

Музей М. Заньковецької

Музична повість "Він і вона"

Музична повість «Він і Вона» за однойменним твором Ольги Кобилянської. Це легка та вишукана романтична історія, яка звучатиме під щемливий та інтимний акомпанемент бандури.

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Музична повість "Він і вона"
Музична повість "Він і вона"

Час та місце

27 черв. 2021 р., 17:00

Музей М. Заньковецької, вулиця Велика Васильківська, 121, Київ, Україна

Про подію

27  червня о 17.00 запрошуємо в Музей Марії Заньковецької на музичну  повість «Він і Вона» за однойменним твором Ольги Кобилянської. Це легка  та вишукана романтична історія, яка звучатиме під щемливий та інтимний  акомпанемент бандури.

Вона  – меланхолійно-романтична, сильна і, водночас, ніжна, емансипована і  патріотична. Вважає, що «чоловік – то щось таке, що його треба  побороти».

Він  – значущий та значимий, розумний та вихований, гордий та дещо зверхній.  Твердо переконаний, що «не з тих, що сивіють через жінку».

«Він  і Вона» – це історія кохання, яке почалося з випадкових зустрічей у  парку. Двоє різних за світоглядом людей зійшлися тільки в одному, але  вагомому принципі: тільки б не поступитися своєю гідністю протилежній  статі та залишитись зверху. Цією ідеєю одержимі обоє – як Він, так і  Вона. Тож через цю впертість та непоступливість виникає чимало  внутрішніх терзань і непорозумінь у їхніх подальших стосунках. Вечір за  вечором відбувається трансформація героїв: від незалежності та суперечок  до взаємоповаги та ніжності.

Емоційні  монологи героїв наодинці та жартівливі діалоги при зустрічі,  переплетені піснями, в яких відкриваються справжні бажання та страхи  героїв. У музичній повісті звучатимуть пісні українських композиторів ХХ  століття: як відомі, так і малознайомі глядачеві.

Над створенням працювали: Режисер – Тетяна Гнатюк Акомпанемент – Маріанна Екшмідт

Ролі виконуватимуть: Він – Степан Возняк (баритон) Вона – Наталія Логощук (сопрано та гра на бандурі)

Вхід за квитком – 100 грн.

Кількість місць обмежена через карантин, тому обов'язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/wnO3Qba

Поділитися

bottom of page