top of page

вт, 16 трав.

|

Музей М. Заньковецької

Насолода кольором: на біс!

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Насолода кольором: на біс!
Насолода кольором: на біс!

Час та місце

16 трав. 2023 р., 17:00

Музей М. Заньковецької, вулиця Велика Васильківська, 121, Київ, Україна.

Про подію

Щойно у Музеї Марії Заньковецької офіційно завершилися виставки двох художників - Андрія Серебрякова та Анатолія Мороза.  Завтра чекаємо прибуття чергової колекції картин.

Це буде неочікувана прем’єра. З одного боку - образотворче мистецтво. З іншого - подарунок від Мельпомени, адже в особі винуватиці урочистого свята гармонійно поєдналися одночасно ТРИ творчі стихії – театрального, образотворчого та поетичного мистецтва. Отже, наступна учасниця виставкового марафону, що триває в стінах Музею Марії Заньковецької, – Ольга Кізуб – співуча актриса театру, поетеса і, водночас, відома київська художниця, лауреатка міжнародних конкурсів, членкиня НСХУ... За плечима цієї багатогранної особистості - багатий практичний досвід і чимало персональних виставок. Зверніть увагу на назву виставки Ольги Кізуб : «Насолода кольором: на біс!» Чому так? Тому що частина художньої колекції – це попереднє надбання мисткині, із яким вже познайомилися тисячі поціновувачів сучасного образотворчого Мистецтва. Пані Ольга активно і плідно працювала під час війни - собі на радість і людям, які знайомі із її творчістю. Адже її мистецтво лікує поранені душі... Найближчої суботи ви зможете стати свідками феєричного дебюту нових робіт художниці —  з урахуванням психологічних змін, які відбулися у її світосприйнятті протягом парадоксально трагічних місяців цієї жорстокої війни.

А ще це буде літературно-мистецький вечір – дійсно неординарна подія у творчому житті Києва, яка проявить синкретичну творчість однієї людини. Ви побачите яскравий і достатньо емоційний живопис – пейзажі та натюрморти майстрині. Душею її живопису є колір. На кольорове рішення цих довершених робіт, безумовно, впливав позитивний, оптимістичний настрій авторки, можливо, сонячність її натури… А на умовному кону музейної зали пані Ольга - разом із партнерами «по сцені» - продемонструє власне акторське амплуа з ретроспективою у минуле. Аудиторія згадає про добу українського театру корифеїв і твори драматургів, які знаходилися у найближчому оточенні актриси Марії Заньковецької. Ба більше: окремі фрагменти п’єс неперевершеної української театральної класики будуть виконані сучасними акторами, а історія українського театру органічно "впишеться" в контекст нашого часу. Йдеться про твори драматургії епохи Українського Відродження. 

На презентації очікується виконання Ольгою Кізуб та актором Андрієм Безкоровайним фрагменту вистави «За двома зайцями» за п’єсою Михайла Старицького – «лицаря прекрасної дами Марії Заньковецької». Крім того, актриса Світлана Білявська прочитає вірші Шекспіра та Ліни Костенко.... Своєю чергою актор Федір Волошин виконає власне есе, присвячене культурі театру. А ось партитура художнього керівника та режисера київського приватного "Театру Невідомого" Ольги Ткаченко – це завжди несподіванка і сюрприз. В’ячеслав Рубель акомпануватиме на фортепіано виконанню арій. Андрій Безкоровайний прочитає монолог Івана Сірка з п’єси опального драматурга Спиридона Черкасенка «Про що тирса шелестіла».

Отже, вражень буде достатньо! Ольга Кізуб та її партнери по сцені готові вас дивувати і радувати!

Чекаємо Вас у стінах Музею Марії Заньковецької  6 травня  о 17:00!

Поділитися

bottom of page