top of page

чт, 05 бер.

|

Музей ТМК України

Воркшоп для дітей «Рукавичковий театр»

На воркшопі творчої майстерня 𝗟𝗔𝗟𝗞𝗔 для молодшої групи будемо виготовляти ляльку – рукавичку та мімічну ляльку маппет.

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Воркшоп для дітей «Рукавичковий театр»
Воркшоп для дітей «Рукавичковий театр»

Час та місце

05 бер. 2020 р., 16:00 – 17:00

Музей ТМК України, вулиця Лаврська, 9 корпус 26, Київ, Украина

Про подію

 На занятті дитина зможе бути не лише глядачем рукавичкового театру, а й вправним режисером, художником та актором, який самостійно вчиться застосовувати такі засоби виразності, як: інтонація, міміка, пантоміма.

📌 Вік дітей: 6 – 10  років 📌 Група: до 10  осіб 📌 Тривалість: 60 хвилин

На занятті ми: ✔ розберемося з історією виникнення театру рукавичок та видами ляльок; ✔ дізнаємося які є способи  виготовлення та як це впливає на керування  лялькою-рукавичкою ; ✔ будемо тренуватися та вчитися розігрувати сцени з вистави.

Що дає театр дитині? Виготовлення з дитиною ляльок для рукавичкових театрів, створює умови для розвитку творчих здібностей, а участь у театральній постановці робить дитину більш комунікативною. Вона спілкується з героями вистави, іншими дітьми, вчиться вести діалоги. Це чудовий спосіб навчитися виступати на публіці та стати більш «відкритими». Гра у театрі  допоможе розвинути пам’ять, правильне мовлення, збільшити словниковий запас.  Врешті, театр розвиває фантазію, уяву дитини. 📌 Коли?: 5 березня (четвер) о 16-00 📌 Вартість заняття: 100 грн. Всі матеріали включені у вартість, а виготовлені ляльки діти зможуть забрати з собою.

📌 Реєструйтесь за лінком: https://cutt.ly/Lr9tRf3 або ☎ 0994358909 (Лариса Штанько) До зустрічі в музеї! 

Поділитися

bottom of page