top of page
Авторська виставка Миколи Данька

Авторська виставка Миколи Данька

вівторок, 4 травня 2021 р.

неділя, 9 січня 2022 р.

На виставці представлені ескізи декорацій, костюмів, ляльок з вистав та авторські ляльки художника Миколи Данька з серії «Улюблені герої».

З 2006 р. Микола Іванович - головний художник Київського академічного державного театру ляльок. В цей же час він здійснює постановки лялькових вистав в театрах України та за її межами: «Царівна-жаба» А. Дєжурова за мотивами народної казки; реж. М. Урицький, театр ляльок (Йошкар-Ола); «Пригоди Буратіно» О. Толстого на музику О. Рибникова; реж. М. Урицький, Київський національний академічний театр оперети; «Sloník» Р. Кіплінга; реж. М. Урицький, Bábkové divadlo Košice (Кошице), тощо. Починаючи з 1993 року неодноразово був відзначений на Міжнародних театральних фестивалях: Білорусь, Молдова, Китай, Хорватія.

2015 р. отримав премію «Київська пектораль» за сценографію до вистави «Чому довгий ніс у слона» Г. Владичиної за мотивами казки Р. Кіплінга; реж. М.Урицький, Київський муніципальний театр ляльок.

2019 р. отримав премію «Київська пектораль» за сценографію до вистави «Кайдашева сім'я», І.Нечуя-Левитського; реж. І.Федірко, Київський державний академічний театр ляльок.

bottom of page