top of page
Пошук

Потужний міжнародний виставковий проєкт «Модернізм в Україні. 1900–1930»
Музей театрального музичного та кіномистецтва України продовжує свою закордонну діяльність! Потужний міжнародний виставковий проєкт «Модернізм в Україні. 1900–1930» відбудеться в Музеї Людвіга (Кельн, Німеччина).

15 творів з колекції Музею, серед яких роботи Вадима Меллера, Анатоля Петрицького та Олександра Хвостенка-Хвостова будуть експонуватися в Музеї Людвіга з 3 червня до 24 вересня 2023 року.

Це один із наймасштабніших міжнародних проєктів, який презентує українське мистецтво у світі. Виставка має на меті змінити історичну несправедливість, якої зазнали численні митці, включені в мистецько-історичний канон “російського авангарду”.

На виставці також експонуватимуться твори з колекції Національного художнього музею України, Національного музею Тіссена-Борнеміса, Музею Людвіга, а також з приватних колекцій.

Висловлюємо подяку Риті Керстінг (Rita Kersting), заступниці директора Музею Людвіга, Костянтину Акінші, Рейчел Шуман (Rachel Schumann) – реєстраторці виставок Музею Людвіга, Анні Хьофінгхоф (Anna Höfinghoff) – реєстраторці виставок Музею Людвіга.
Comments


bottom of page