top of page
Знаю - ХТО! Знаю - ДЕ! Знаю, ЩО не підведе!

Знаю - ХТО! Знаю - ДЕ! Знаю, ЩО не підведе!

середа, 1 лютого 2023 р.

вівторок, 14 лютого 2023 р.

Персональна виставка відомого українського фотохудожника сирійського походження Рамі Албустанлі «Знаю - ХТО! Знаю - ДЕ! Знаю, ЩО не підведе!»

Отримати українське громадянство пана Рамі змусила війна на його Батьківщині. З того часу він живе і працює в Україні, вже 11 років. Він є бізнесменом, але весь вільний час витрачає на заняття художньою фотографією. У портфоліо пана Рамі — більше 1000 довершених світлин і переважна частина його творчого доробку присвячена фіксації краси та культури нашої славетної України. Також з перших днів березня минулого року Рамі Албустанлі долучився до волонтерського руху в Києві. Купував за власні кошти для ЗСУ одяг, продукти харчування, ліки тощо. Допомагає, як волонтер, нашому війську й дотепер. А ще планує провести свою чергову фотовиставку в одному з військових шпиталів Київщини у межах Міжнародного арт-проєкту «Повертайся живим!»

Куратори заходу: співзасновник Міжнародного арт-проєкту «Повертайся живим!», заслужений журналіст України Сергій Комісаров та заслужений діяч культури України Віталій Волик.
Кураторка виставки від Музею театрального, музичного та кіномистецтва України: Жанна Маценко

bottom of page