![](https://static.wixstatic.com/media/6f1ba5_819c24bb8fa5459693c209b3f617cc6b~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_78,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/6f1ba5_819c24bb8fa5459693c209b3f617cc6b~mv2.jpg)
У музеї Марії Заньковецької відбулася зустріч з відомим українським актором, драматургом, продюсером Валерієм Степаняном і перегляд авторського фільму за сценарієм письменниці Олександри Малаховської "Осіння мелодія душі", що було знято у Києві влітку минулого року, у самий розпал війни.
Сюжет кінодрами простий, але життєвий і реалістичний, про кохання і зраду, і вічні цінності. Саме в цьому полягає авторський задум, близький і зрозумілий для звичайної людини, яка може стикатися з подібними проблемами в повсякденному житті.
Також, на урочистому вечорі були присутні члени знімальної творчої групи і виконавці головних ролей стрічки, зокрема, талановита українська актриса Юлия Сак, відомий широкому загалу актор Андрій Басса.
Після перегляду фільму відбулася жвава дискусія між акторами, авторами і присутніми гостями. Кожний за бажанням висловив власну думку з приводу таких простих і, водночас, складних життєвих питань...