top of page

пт, 31 січ.

|

Музей ТМК

Іван Шахівець та інші фундатори харківської школи лялькарів

Виставка "Лялька на кону" триває. Сьогодні Харківський державний академічний театр ляльок ім. В.А. Афанасьєва є одним з визнаних лідерів у цій сфері театрального мистецтва, тому особливо цікаво торкнутися його джерел, простежити ґенезу формування однієї з найпотужніших лялькарських шкіл.

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Іван Шахівець та інші фундатори харківської школи лялькарів
Іван Шахівець та інші фундатори харківської школи лялькарів

Час та місце

31 січ. 2020 р., 17:00

Музей ТМК, Корп 26, вулиця Лаврська, 9 корпус 26, Київ, Украина, 01015

Про подію

 31 січня, в п’ятницю, о 17-00 театрознавиця Інга Лобанова прочитає лекцію, яка буде присвячена становленню харківської школи лялькарів у  20-30 роках ХХ століття.

Інга Лобанова (Инга Долганова)  – старший викладач Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, завліт Харківського державного академічного театру ляльок ім. В.А. Афанасьєва.

Природа мистецтва театру ляльок доволі своєрідна. З одного боку його коріння сягає сивої давнини, беручи початок у прадавніх обрядах, а історія вимірюється навіть не століттями – тисячоліттями. З іншого – як професійне мистецтво воно почало формуватися в Європі відносно недавно, фактично на початку ХХ століття. До цих же років відноситься і організація перших театрів ляльок в Україні, й у Харкові зокрема. У витоків харківської школи стояли такі неординарні особистості, як Петро Джунковський і Варвара Белоруссова, Микола й Катерина Овчиннікови, Павло Горбенко і Іван Шахівець. Саме Івану Шахівцю довелося зіграти важливу роль у становленні професійного мистецтва театру ляльок не тільки у Харкові, а й в різних містах України та Білорусі. ___________________________________ Вартість квитків: • Повний 70 гривень • Пільговий 40 гривень

Нагадуємо, що вхід на територію Києво-Печерської Лаври, якщо Ви йдете на заходи нашого музею є абсолютно безкоштовним! При вході Вам не треба купувати квиток, а сміливо казати, куди і з якою метою Ви йдете! Квитки Ви купуєте лише у касі музею! 

Поділитися

bottom of page