top of page

сб, 06 квіт.

|

Київ

Колекція «Березіль» українського бренду одягу byMe.

Разом з Тетяною Руденко, головною зберігачкою Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, та засновниками byMe Аліною Сердюк та Дмитром Сердюком відправимося у світ «Березоля», поговоримо про історію, натхнення й сенси в місці, що зберігає їх понад 100 років.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Колекція «Березіль» українського бренду одягу byMe.
Колекція «Березіль» українського бренду одягу byMe.

Час та місце

06 квіт. 2024 р., 12:00 – 15:00

Київ, вулиця Лаврська, 9, Київ, Україна, 01015

Про подію

Творці нової колекції надихалися раритетними візуальними пам’ятками, які вже понад 100 років зберігає Театральний музей. Музей заснований у 1923 році саме в Мистецькому об’єднанні «Березіль» Лесем Курбасом. Ядро колекції утворювали експонати, що засвідчували авангардну діяльність нового театрального колективу «Березіль». Це ескізи сценографії та постери до вистав, розроблені найвідомішим українським сценографом Вадимом Меллером, фотографії митців та сцени з вистав та репетицій театру, створені фотографом Данилом Демуцьким, який на той момент очолював фотолабораторію МОБу.

Основою для натхнення та творчості стала оцифрована колекція театру Леся Курбаса Open Kurbas, створена командою Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.

Поділитися

bottom of page