top of page

нд, 13 лют.

|

Музей М. Заньковецької

Музично-поетична композиція “Грані любові Марії Заньковецької”

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Музично-поетична композиція “Грані любові Марії Заньковецької”
Музично-поетична композиція “Грані любові Марії Заньковецької”

Час та місце

13 лют. 2022 р., 17:00

Музей М. Заньковецької, вулиця Велика Васильківська, 121, Київ, Україна.

Про подію

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://cutt.ly/UOcBaM8

До Дня Святого Валентина ми вирішили розповісти про найголовніше в житті - про ЛЮБОВ.

Адже  Любов буває дуже різною - пристрасне захоплення, чи тихе сімейне життя  чи, навпаки, розлука і біль. Сум за втраченою любов’ю, коли хтось іде, а  хтось залишається. Чи ще трагічніше - хтось помирає…

Грані  любові безмежні… А особливо безмежні, коли ми говоритимемо про любов  Марії Заньковецької. Молодою вона вийшла заміж за російського офіцера  Олексія Хлистова. Після довго добивалася розлучення, отримала анафему на  повторний шлюб. І все заради кохання до Миколи Садовського. В своїх  листах Садовський неодмінно звертався до Марії Костянтинівни  люб’язно-пестливо: «цапуня», «моя пташечко», «серденятко моє», «кицюня  моя», «чорноока цяцюня». Утім, на жаль, приватне життя не завжди  відповідало цим любовним епітетам. Марії неодноразово довелося пробачати  безліч романів Миколи. І навіть виховувати його сина Юрка від актриси  Євгенії Базилевської.

Запрошуємо поринути разом у велику історію  любові під романтичний акомпанемент бандури та в обрамленні вишуканих  поезій - обіцяємо особливий формат!

Гра на бандурі та виконання пісень – Наталія Логощук. Поезії – у виконанні Єлизавети Красніченко.

Ціна квитка - 150 грн.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://cutt.ly/UOcBaM8

Квитки можна придбати в музеї.

Обов’язковою є наявність одного з наступних документів: - Негативний результат ПЛР-тесту (зроблений не раніше, ніж за 72 год. до події); - Негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу (за останні 72 год.); - Чинне підтвердження одужання від COVID-19 (у застосунку ДІЯ); - Або сертифікат вакцинації (паперовий чи у застосунку ДІЯ).

Поділитися

bottom of page