top of page

чт, 20 лют.

|

Музей ТМК України

Наталія Бучма - режисер, педагог, експериментатор

20 лютого о 16-00 в рамках виставки "Лялька на кону" запрошуємо в Музей театрального, музичного та кіномистецтва України. Разом з рідними, друзями, колегами будемо згадувати Наталію Миколаївну Бучму – режисера, педагога, експериментатора.

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Наталія Бучма - режисер, педагог, експериментатор
Наталія Бучма - режисер, педагог, експериментатор

Час та місце

20 лют. 2020 р., 16:00

Музей ТМК України, вулиця Лаврська, 9 корпус 26, Київ, Украина

Про подію

 Наталія Миколаївна була людиною, яка не уявляла своє життя без ляльки. Працювала в театрах ляльок Чернігова, Одеси, Запоріжжя, Кривого Рогу, Києва, Херсона, заснувала  кафедру «Лялька на естраді» в  Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва, розробила унікальну методику  виховання естрадних артистів, що працюють з ігровою лялькою. 

Вистави Наталії Миколаївни неодноразово були відмічені нагородами. У 1996 році вистава «Торбина з піснями» за п’єсою Всеволода Данилевича у постановці Наталії Бучми (Театр ляльок на Лівому березі Дніпра, Київ) отримала театральну премію «Київська пектораль» в номінації «Краща вистава для дітей». 

На виставці "Лялька на кону" експонуються матеріали з особистого архіву Наталії Бучми (надані дочкою Ольгою Бучмою): фото, рукописи, ляльки з вистави «Торбина з піснями» та лялька  «Туркеня»  з концертного номера «Сон травневої ночі» (Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтва, режисер Наталія Бучма, 2000 р.). 

Довідки за телефоном: 0674435583 Олена Кононова 

Поділитися

bottom of page