top of page

ср, 17 квіт.

|

Київ

Науково-практична конференція «Вадим Меллер та український авангард»

Назва конференції відсилає до вагомої ювілейної дати поточного року – 140-річчя видатного українського художника-сценографа Вадима Меллера.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Науково-практична  конференція «Вадим Меллер та український авангард»
Науково-практична  конференція «Вадим Меллер та український авангард»

Час та місце

17 квіт. 2024 р., 10:00 – 18 квіт. 2024 р., 17:00

Київ, вулиця Лаврська, 9, Київ, Україна, 01015

Про подію

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запрошує взяти участь у роботі Науково-практичної конференції

«Вадим Меллер та український авангард».

Назва конференції відсилає до вагомої ювілейної дати поточного року – 140-річчя видатного українського художника-сценографа Вадима Меллера. Втім програма конференції передбачає охоплення ширшого кола питань, пов’язаних з авангардними течіями у таких галузях національного мистецтва, як образотворче мистецтво, кіно, театр, музика, література, хореографія.

Дата проведення конференції 17 – 18 квітня 2024 р.

Перший день конференції буде присвячений ювілею Вадима Меллера, визначного українського сценографа, головного художника Курбасового «Березоля».  Тематика виступів – авангардні течії у національному образотворчому мистецтві взагалі, зокрема - у сценографії.

Другий день конференції передбачає наукові виступи, що висвітлюють авангардні явища і тенденції в усіх видах національного мистецтва та презентують український авангард як видатне явище культури, що налічує вже понад 100 років та є визнаним у світі.

Конференція планується як міждисциплінарний науково-практичний захід, що вписує український авангард у світовий контекст. Сподіваємося бачити серед учасників конференції дослідників відповідного профілю.

Мова конференції — українська.

Учасникам надається можливість використання відеоматеріалів, презентацій.

Можлива заочна (публікація статті у збірнику) та онлайн (ZOOM) участь.

Заявки приймаються до 10 квітня.

За підсумками конференції буде виданий збірник матеріалів.

Тексти доповідей надсилаються на  електронну пошту музею. Термін подачі тексту — до 31 травня 2024 р. Тексти надіслані пізніше не прийматимуться.

Вимоги до оформлення текстів: обсяг до 10 сторінок, формат Microsoft Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5; поля: ліве – 25 мм, праве – 15 мм, верхнє та нижнє – 20 мм; в кінці тексту – перелік використаних джерел та літератури за правилами бібліографічного опису, список умовних скорочень; посилання на джерела у тексті – у квадратних дужках - [№ за переліком, с....], на кольорові ілюстрації (якщо вони будуть додані до тексту) — у круглих дужках (ч/б зображення публікуються в межах тексту, для чого в тексті має бути помітка).

Ілюстративний матеріал подається окремо від тексту.

Оргкомітет

Контактні тел. : (044) 280-16-22; тел./факс 280-51-31

E-mail: tmf-museum@ukr.net

Поділитися

bottom of page