top of page

ср, 01 лют.

|

Музей М. Заньковецької

Відкриття виставки "Знаю - ХТО! Знаю - ДЕ! Знаю, ЩО не підведе!"

Прем’єра персональної виставки відомого українського фотохудожника сирійського походження Рамі Албустанлі

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Відкриття виставки "Знаю - ХТО! Знаю - ДЕ! Знаю, ЩО не підведе!"
Відкриття виставки "Знаю - ХТО! Знаю - ДЕ! Знаю, ЩО не підведе!"

Час та місце

01 лют. 2023 р., 18:00

Музей М. Заньковецької, вулиця Велика Васильківська, 121, Київ, Україна.

Про подію

1  лютого зустрінемося на прем’єрі персональної виставки відомого українського фотохудожника сирійського походження Рамі  Албустанлі «Знаю - ХТО! Знаю - ДЕ! Знаю, ЩО не підведе!»

Отримати українське громадянство пана Рамі змусила війна на його Батьківщині. З того часу він живе і працює в Україні, вже 11 років. Він є бізнесменом, але весь вільний час витрачає на заняття художньою фотографією. У портфоліо пана Рамі — більше 1000 довершених світлин і переважна частина його творчого доробку присвячена фіксації краси та культури нашої славетної України. Також з перших днів березня минулого року Рамі Албустанлі долучився до волонтерського руху в Києві. Купував за власні кошти для ЗСУ одяг, продукти харчування, ліки тощо. Допомагає, як волонтер, нашому війську й дотепер. А ще планує провести свою чергову фотовиставку в одному з військових шпиталів Київщини у межах Міжнародного арт-проєкту «Повертайся живим!»

Запрошуємо на презентацію виставки 1 лютого о 18:00 в Музей Марії Заньковецької!

Куратори заходу: співзасновник Міжнародного арт-проєкту «Повертайся живим!», заслужений журналіст України Сергій Комісаров та заслужений діяч культури України Віталій Волик.

Кураторка виставки від Музею театрального, музичного та кіномистецтва України: Жанна Маценко

Поділитися

bottom of page