top of page

пт, 07 лют.

|

Музей ТМК

Воркшоп для дітей «Пальчиковий театр»

Розпочинаємо цикл воркшопів в рамках нового проекту для дітей творча майстерня 𝗟𝗔𝗟𝗞𝗔. Ми будемо виготовляти різні види театральних ляльок, вчитися ними керувати, створювати декорації, ескізи та розігрувати вистави.

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Воркшоп для дітей «Пальчиковий театр»
Воркшоп для дітей «Пальчиковий театр»

Час та місце

07 лют. 2020 р., 17:00 – 18:00

Музей ТМК, вулиця Лаврська, 9 корпус 26, Київ, Україна, 01015

Про подію

 Театр - це не лише чудова забава, але й шанс розвинути творчість та таланти дитини у процесі гри. Перше заняття - пальчиковий театр для найменших. Кожна лялька - окремий персонаж, який розташовується на пальчику у дитини. З допомогою пальчикового театру можна розігрувати вистави, сюжетно-рольові та розвиваючі ігри. 

📌 Вік дітей: 4 - 7 років 

📌 Група: до 10  осіб 

📌Тривалість заняття: 60 хвилин 

Пальчиковий театр має багато можливостей для всебічного розвитку малюків.  ✔ у першу чергу розвиває дрібну моторику рук, від якої залежить розвиток розумових здібностей дитини. Велике значення дрібна моторика має і для підготовки руки до малювання та письма; ✔у малят розвивається уява, логіка, мова, комунікативність, творчі здібності - адже казки потрібно розповідати і на ходу імпровізувати; ✔дитина вчиться відтворювати текст і вибудовувати сюжет - сценарій в процесі гри може змінюватися, дитина вчиться більше говорити і фантазувати; ✔це рольова гра, в якій навіть найбільш сором’язлива дитина розкривається, відчуває себе вільно, вчиться висловлювати свою думку, спілкуватися. 

Граючи з пальчиковими ляльками, дитина навіть і не помічає як росте і розвивається: пальчики стають більш спритними, рухливими, розвивається координація рухів. Змусити ляльку правдоподібно рухатися й поводитися відповідно до сюжету казки складно, але цікаво і корисно. 

📌 Коли?: 7 лютого (п'ятниця) о 17-00 

📌 Вартість заняття: 100 грн. Всі матеріали включені у вартість, а виготовлені ляльки діти зможуть забрати з собою. 

Готові приєднатися?  

📌 Реєструйтесь за лінком: https://cutt.ly/QrTEkQn або  ☎  0994358909 (Лариса Штанько

Поділитися

bottom of page