top of page

сб, 05 лют.

|

Музей ТМК України

Екскурсія по виставці «Людина, яка була театром», присвячена режисеру Лесю Курбасу

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Екскурсія по виставці  «Людина, яка була театром»,  присвячена режисеру Лесю Курбасу
Екскурсія по виставці  «Людина, яка була театром»,  присвячена режисеру Лесю Курбасу

Час та місце

05 лют. 2022 р., 14:00

Музей ТМК України, вулиця Лаврська 9, корпус 26, Київ, Україна

Про подію

Друзі, запрошуємо Вас 5 лютого о 14.00 у рамках проекту «Лютий/Курбас» на екскурсію виставкою «Людина, яка була театром».

Ще  за життя геніального українського режисера Леся Курбаса називали  філософом, мрійником, мислителем, утопістом. Але він довів, що так звані  «утопії», якщо є бажання, сила волі, працездатність і талант, можуть  стати реальністю! Театр Лесь Курбас розглядав як місце, спроможне дати  людині те, що повсякденні турботи, проблеми та метушня в ній руйнують.

Однією  з улюблених фраз Курбаса була така: «Мистецтво повинно народжуватись  легко. Це як політ. Подумав про щось хороше, відкрив очі, вдихнув  повними грудьми – і злетів…».

Актриса Ірина Авдієва згадувала: «Він  тягнув нас за собою з щабля на щабель, і всі ми знали, що там, десь дуже  високо, – культура. І навіть, якщо зривалися інколи, все ж ішли за  Курбасом угору, бо там майорів новий театр, про який говорилось так, як  віруючі говорять про бога»!

Курбас мріяв про переворот у мистецтві і  здійснив його, створивши Молодий театр і Мистецьке Об’єднання  «Березіль»! А як і за яких обставин Курбасу вдалося зробити цей потужний  переворот в історії українського мистецтва запрошуємо дізнатися 5  лютого о 14.00!

● Вартість квитка: 100 грн ● Довідки за телефоном: 067-870-42-59, 280-13-67 ● Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень. ●  Друзі,  нагадуємо, що вхід на територію Києво-Печерської Лаври, якщо Ви  йдете на заходи нашого музею є абсолютно безкоштовним! При вході Вам не  треба купувати квиток, а сміливо казати, куди і з якою метою Ви йдете!  Квитки Ви купуєте лише у касі музею!

Поділитися

bottom of page