top of page

чт, 09 бер.

|

Музей ТМК України

Зустріч із режисером Давидом Петросяном

Реєстрацію закрито
Інші заходи
 Зустріч із режисером Давидом Петросяном
 Зустріч із режисером Давидом Петросяном

Час та місце

09 бер. 2023 р., 16:00

Музей ТМК України, вулиця Лаврська 9, корпус 26, Київ, Україна

Про подію

9 березня о 16:00 у межах проєкту «Лютий/Курбас» відбудеться зустріч із режисером Давидом Петросяном.

У своїх інтерв’ю режисер справляє враження стриманої, зовнішньо спокійної, ерудованої і глибокої людини, не без нотки тонкого гумору! Проте на виставах Давида Петросяна на зміну стриманості і спокою приходить вир таких потужних емоцій, від яких тебе, як глядача, не сховає жодне твоя броня! Якщо, описуючи роботу режисера, використовувати таке поняття як театральна магія, то Давид Петросян володіє нею віртуозно!

Театральна критикиня Ольга Стельмашевська влучно зазначає: «Петросян – молодий режисер, який глибоко копає, завжди цікаво працює з драматургічними текстами (як із сучасними так і з класикою, навіть казками), переосмислює їх, тонко відчуває філософські категорії, не боїться апелювати ними до сучасного глядача, рефлексує, шукає і точно влучає в час».

У 2016 році Давид Петросян разом з однодумцями заснував театр «Practicum», в якому реалізував виставу «Буна» за п’єсою Віри Маковій. Цією виставою він одразу заявив про себе як про самобутнього і оригінального майстра і в подальшому кожною новою роботою ще дужче підтверджував цю думку.

Сьогодні Давид Петросян працює режисером в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, на сцені якого йдуть такі його вистави як: «Земля», «Крум», «Війна», «Кассандра» та «Буна». Також вистави режисера можна знайти в репертуарі Театру юного глядача на Липках та в театрі на Подолі, де нещодавно відбулася прем’єра вистави «Цар Едіп» за Софоклом. А вже 30 березня на всіх нас чекає нова робота режисера – «Візит» за п’єсою Дюрренматта в театрі імені Івана Франка.

Вхід на подію за ціною музейного квитка: дорослі – 100 грн, студенти – 50 грн Довідки за телефоном: (044)280-13-67

#ЛютийКурбас

Поділитися

bottom of page